У КРОПИВНИЦЬКОМУ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ МЕРЕЖУ КОМУНАЛЬНИХ АПТЕК

0
259
views

Проблема відсутності аптечних пунктів у віддалених мікрорайонах міста вже давно назріла у Кропивницькому. Жителі Великої Балки, Балашівки, Кущівки неодноразово звертались до депутатів міської ради з проханням посприяти у вирішенні болючого питання. Для них це важливо. адже саме у приватному секторі живе найбільша кількість пенсіонерів, яким аптека під рукою — не проста зручність, а життєва необхідність.

Шляхи розв’язання актуальної проблеми  неодноразово намагалися знайти у міській раді. Тривали постійні консультації  міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Андрія Табалова з громадськістю, в результаті яких міська влада запропонувала альтернативу – створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек.

Таке рішення підтримали депутати міської ради під час спільного засідання двох постійних депутатських комісій — з питань бюджету та охорони здоров’я. У підсумку, спільна комісія доручила управлінню охорони здоров’я і департаменту економіки міськради розробити алгоритм і механізми створення та розвитку комунальної мережі аптек. А фахівцям управління охорони здоров’я окремо вивчити питання щодо розміщення таких аптек на території міських лікувальних закладів.

“Особисто я добре знаю цю проблему з середини, адже я представляю у міській раді такий округ, на якому підприємці відмовляються відкривати аптечні пункти, вважаючи цю справу збитковою. Рішення про створення мережі соціальних аптек я підтримую двома руками. Але при цьому переконаний, що комунальні аптеки слід розташовувати не тільки на околицях, але й по всій території міста, – прокоментував рішення спільної депутатської комісії Андрій Табалов. – Жителі будь-якого мікрорайону хочуть платити за ліки розумні гроші, а не переплачувати у кілька разів. Тому впевнений, що комунальна аптечна мережа користуватиметься значним попитом у всіх куточках нашого міста. І що важливо, вартість ліків для кропивничан у такому випадку знизиться в рази, особливо це стосується соціально незахищених верств населення”.

За матеріалами міської ради міста Кропивницького

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here