«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» – НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗМАГАЛИСЯ КОМАНДИ 11 РАЙОНІВ ТА ОТГ

0
405
views

25 травня в с. Головківка, Кіровоградським ОЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки обласної державної адміністрації, управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА проведено обласні змагання серед сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських і селищних рад. 

Змагання організовані з метою активізації фізкультурно-масової роботи серед працівників усіх ланок системи управління адміністративно-територіальними одиницями в сільській місцевості. Сьогодні дуже важливо на власному прикладі доносити громадянам необхідність фізичної культури та спорту, адже це запорука здорового способу життя. І підтвердженням цього є участь 11 команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області.

Під час урочистого відкриття учасників привітали заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації – Соколенко Ульяна Василівна, голова Олександрійської районної ради – Коріненко Ольга Анатоліївна, голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Коломійцев Андрій Олександрович та директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Янчук Дмитро Олександрович. 

Програма змагань включала в себе 8 видів: 1 командний – волейбол та 7 особистих: більярд, теніс настільний (чоловіки та жінки), дартс, гирьовий спорт, шахи і шашки.
За результатами змагань, переможці у видах розподілились таким чином:
Волейбол:
І місце – Новгородківський район;
ІІ – Олександрійський район;
ІІІ – Великосеверинівська ОТГ.
Шахи:
І місце – Мосєнцєв Олег (Помічнянська ОТГ);
ІІ – Одінцов Віталій (Онуфріївський район);
ІІІ – Хмара Олександр (Маловисківська ОТГ).
Шашки:
І місце – Кудрявцева Людмила (Великосеверинівська ОТГ);
ІІ – Таранець Людмила (Петрівський район);
ІІІ – Бугера Анна (Помічнянська ОТГ).
Дартс:
І місце – Лисоконь Тетяна (Новоукраїнський район);
ІІ – Робота Світлана (Онуфріївський район);
ІІІ – Шевчук Тетяна (Петрівський район).
Гирьовий спорт:
І місце – Синєок Руслан (Соколівська ОТГ);
ІІ – Шуляренко Олександр (Великосеверинівська ОТГ);
ІІІ – Парцей Ростислав (Долинський район).
Теніс настільний (жінки):
І місце – Полова Анна (Онуфріївський район);
ІІ – Яценко Ольга (Соколівська ОТГ);
ІІІ – Губська Ольга (Великосеверинівська ОТГ).
Теніс настільний (чоловіки):
І місце – Курлюк Валентин (Онуфріївський район);
ІІ – Демченко Володимир (Новгородківський район);
ІІІ – Хромей Віктор (Долинський район).
Більярд:
І місце – Волянський Олег (Олександрійський район);
ІІ – Криворучко Віктор (Новгородківський район);
ІІІ – Кравченко Михайло (Великосеверинівська ОТГ)
Переможців та призерів змагань було нагороджено дипломами, медалями та кубками, а всі учасники отримали заохочувальні призи від управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here