НОВІ ОСВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПОСІБНИКИ СТВОРЕНІ ДЛЯ ШКІЛ ТА ДИТСАДКІВ

0
1810
views

На сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України розміщено інформаційні посібники для допомоги у створенні Нового освітнього простору в українських школах та дитячих садках, розроблені спільно з програмою «U-lead з Європою».

«Тепер усю інформацію з ілюстраціями і прикладами щодо кожного з основних принципів НОП можна взяти на сайті Мінрегіону. Це необхідна практична інформація для місцевих органів влади, директорів шкіл та вчителів, батьків, архітекторів та проектантів. Давайте разом продовжувати втілювати мрії у життя – робити школи та дитсадки для наших дітей теплими, сучасними, яскравими, мотивуючими та безбар’єрними! Такими, в яких хочеться навчатися», – зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ: ПРАВОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

 

У практичному посібнику міститься необхідна інформація щодо правильної організації сучасного простору на прикладі реалізованих українських та закордонних проектів. Тобто якими мають бути фасади та внутрішній дизайн, зонування та планування приміщень, пришкільної території тощо за чотирма основними принципами Нового освітнього простору: мотивуючий простір, енергоефективність сучасне обладнання, інклюзія та безбар’єрність.

Лев Парцхаладзе також нагадав, що в Україні вже налічується близько 500 шкіл та дитячих садків, зроблених за принципами Нового освітнього простору. «Це понад 200 тисяч щасливих дітей, які виховуються в зовсім нових умовах», – додав він.

Довідково

Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за чотирма основними принципами: енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, інклюзія та безбар’єрність. Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі. Проект ініційовано Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

Інформація доступна за посиланням: http://bit.ly/2HyI0K0

НОП — школи, в яких хочеться навчатися!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here