В ЗНАМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУВАТИМУТЬ 17 ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРІВ ВІДПОЧИНКУ

0
241
views

Про це повідомив начальник Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олександр Сіленко під час наради з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії. Захід пройшов під головуванням першого заступника голови Знам’янської районної державної адміністрації Олени Грінчак.

ВЛІТКУ НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ 5 СТАЦІОНАРНИХ ДИТЯЧИХ ТАБОРІВ

 

У своєму виступі Олександр Сіленко приділив особливу увагу питанню дотримання температурних режимів під час зберігання харчових продуктів, а також наявності супровідних документів на харчові продукти, що доставляються до закладів відпочинку.

Про якість питної води в закладах відпочинку повідомив присутніх начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби області Сергій Манько. Він зазначив, що в результаті лабораторних досліджень 17 зразків води виявлено один зразок, який не відповідає нормам за мікробіологічними показниками. Також у 11 пришкільних таборах відпочинку питна вода не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Ці заклади використовуватимуть бутильовану воду.

На нараді також обговорили питання, пов’язані з дотриманням в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, організацією безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here