У БОБРИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ З’ЯСОВУЮТЬ ОБСЯГИ ЗБИТКІВ ВІД НЕГОДИ

0
1360
views

Про наслідки потужного буревію у Бобринецькому районі під час апаратної наради поінформував начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Слінченко. 

За його словами, внаслідок сильної зливи в селах Тарасівка та Червона Долина були пошкоджені греблі, що спричинило підтоплення садиб сільських мешканців. У Кетрисанівці споруда хоч і втрималася, однак вода пішла через верх. В основному постраждали присадибні ділянки у 300 домогосподарствах.

Сільськими головами створено комісії, які наразі здійснюють обхід дворів для визначення збитків. Після складання відповідного акту компенсація за заподіяну негодою шкоду здійснюватиметься через управління соціального захисту. 

Голова облдержадміністрації доручив своєму першому заступнику Сергію Коваленку разом із фахівцями ДСНС та галузевих департаментів після наради виїхати на місце і з’ясувати проблеми та потреби постраждалих місцевих жителів.

Зруйновані греблі, затоплені 300 присадибних ділянок, пошкоджені тисячігектарів посівів – наслідки потужної грози, що пройшла цими вихідними територією Бобринецького району. Таку інформацію було озвучено на апаратній нараді в облдержадміністрації. 

За інформацією заступника голови облдержадміністрації Сергія Осінського, 1 червня з 16.00 по 17.00 у районі пройшов потужний циклон з інтенсивними опадами та шквальним вітром. Найбільше постраждали Тарасівська, Кетрисанівська, Василівська, Веселівська, Чарівнинська сільські ради та частково Бобринецька міська рада. Урезультаті пошкоджено посіви на площі 2300 га. Також понівечена та знищена городина місцевих мешканців. У окремих домогосподарствах нанесено шкоду худобі. У Долинському, Бобринецькому та Устинівському районах потужні зливи зруйнували декілька гребель, що призвело пошкодження доріг. 

Наразі фахівці департаменту агропромислового розвитку ОДА та місцева влада намагається зібрати повну інформацію щодо нанесеної негодою шкоди.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко доручив створити комісію з обласних та районних фахівців, ДСНС для визначення масштабів наслідків негоди для інфраструктури району. 

«Наше завдання – допомогти постраждалим людям. У нас достатньо сил і засобів, щоб належно відреагувати на наслідки негоди», – підкреслив Сергій Кузьменко.

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here