«УРОК СПРАВЕДЛИВОСТІ-2» ДЛЯ КРОПИВНИЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ ПРОВЕЛИ ФАХІВЧИНІ СИСТЕМИ БПД

0
428
views

Як вирішити суперечку? Чому виникають суперечки? Хто вирішує спори між дітьми та дорослими? На ці запитання шукали відповіді під час інтерактивної гри-дискусії учні пришкільних літніх таборів спільно з фахівцями системи БПД та бібліотекарями.

«Люди мають різні інтереси, тому між ними виникають суперечки. Допомагають вирішити суперечки правники, адвокати, судді. На Кіровоградщині працюють центри безоплатної вторинної правової допомоги, до яких, задля захисту своїх прав, можуть звертатись і діти, і дорослі.

Працівники цих центрів допоможуть вирішити суперечку та захистити порушені права», – повідомила Олена Шишкарьова, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області.

Адвокатка Анастасія Шепеленко запропонувала учням поділитись на дві команди та, переглянувши мультфільм «Слон проти Жирафи», справедливо розсудити звірів. Під час жвавої дискусії учні активно вибудовували та відстоювали лінію захисту свого клієнта.

«Кожен має право на життя. Це право важливіше за інші права. Якщо виникає загроза для життя, права інших можуть обмежуватись», – пояснила учням рішення судді Анастасія Шепеленко.

Наприкінці уроку учні отримали «Паспорти прав дитини», повітряні кульки та значки «Право з тобою».

Дякуємо за партнерську підтримку в організації заходу фахівчиням Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського.

Показ мультфільму «Урок справедливості-2» здійснено в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя». «Урок справедливості-2» ініційований Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України за підтримки Ради суддів України.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 099-10-48-038.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here