УВАГА! ФІРМИ-ШАХРАЇ ПРОПОНУЮТЬ ПОСЛУГИ ШУКАЧАМ РОБОТИ!

0
479
views

До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надходить інформація про фірми-шахраї, які позиціонують себе офіційними  партнерами  служби зайнятості в рамках Угоди та Протоколу програми з відбору кваліфікованих українських працівників будівельної сфери для працевлаштування на території Держави Ізраїль.

Наголошуємо, що на території України інформаційно-консультаційну діяльність, забезпечення комунікації та логістики процедури відбору українських громадян для працевлаштування в Ізраїлі здійснює винятково некомерційна Громадська організація «Велика ідея».

Державна служба зайнятості, у рамках Протоколу, взаємодіє лише з Громадською організацією «Велика ідея».

Будь-які інші особи, які позиціонують себе як офіційні партнери державної служби зайнятості в рамках Угоди, не співпрацюють із державною службою зайнятості.

З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників у будівельній галузі Держави Ізраїль, усі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної Громадської організації “Велика ідея» (www.israeljobofficial.org.ua). Також консультації про умови участі в програмі надаються за телефонами: (099) 20 25 588;  (093) 20 25 588; (097) 20 25 588.

Вероніка Шишкарьова, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню кіровоградського обласного центру зайнятості                                                            

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here