ВВЕДЕНО ОБМЕЖЕННЯ НА РУХ ТРАНСПОРТУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

0
172
views
Зжаючи на спекотну погоду, набуває актуальності питання обмеження руху вантажного автотранспорту. Ми повинні здійснити усі заходи для того, щоб зберегти нові дороги і зупинити руйнування тих доріг, які вже відпрацювали певний проміжок часу”, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на щопонеділковій апаратній нараді.
Посадовець зазначив, що першочерговими є питання обмеження руху великовантажних автомобілів та організація місць для тимчасових стоянок. Про те, як здійснюються відповідні заходи на Кіровоградщині поінформував начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко.
За його словами, з настанням спеки, при температури повітря понад 28?С, на території області введено обмеження та заборону руху вантажного транспорту масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн із 7.00 год. до 22.00 год. Це обмеження вводиться по всій мережі автомобільних доріг міжнародного, національного та регіонального значення.
Для комфорту водіїв, за інформацією Вадима Коюденка, облаштовано 24 майданчика відстою транспорту. Вони знаходяться біля населених пунктів, автозаправок, станцій техобслуговування та кафе. Також є окремі майданчики на АЗС, які можуть бути використані для тимчасового перебування великовантажних автомобілів у спекотний період.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here