УЧНІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО КОЛЕГІУМУ «ПОТРАПИЛИ» ДО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ

0
318
views

У рамках акції «Профорієнтаційне літо» Олександрійським міськрайонним центром зайнятості було організовано професіографічну екскурсію для учнів початкових класів пришкільного табору НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» до Олександрійського відділу поліції.

Начальник сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу ГУНП у Кіровоградській області Іван Ярошенко провів для дітей цікаву екскурсію і познайомив їх з роботою поліцейського.  Правоохоронець розповів про роботу слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння правопорушення, та повідомив, що відділ поліції має сучасну чергову частину, оснащену моніторами з відеонагляду. Також діти дізнались  про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події, реагування на них.

Наступним пунктом екскурсії стала спеціальна кімната, у якій зберігається та видається вогнепальна зброя і боєприпаси до неї. Школярі побачили штрафний майданчик,  на якому зберігаються транспортні засоби після аварій та на власні очі переконалися, до чого може призвести порушення правил дорожнього руху.

Екскурсія продовжилась демонстрацією амуніції та вогнепальної зброї. Малеча з цікавістю розглядала спецзасоби, які допомагають поліцейським в під час несення служби. Та найбільше емоцій викликала можливість приміряти бронежилет, каску, кайданки, потримати зброю та посідити в автівці поліцейського з увімкнутою сиреною.

Наприкінці заходу діти отримали пам’ятку «Безпечне літо» та щиро подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч і можливість побачити реальну діяльність Олександрійського відділу поліції.

Олена Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here