СБУ НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПЕРЕВІРЯЄ НАЛЕЖНИЙ РІВЕНЬ ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ОБ’ЄКТІВ

0
730
views

Тероризм, нажаль, стає невід’ємною частиною політичних і економічних процесів в світі, представляє собою все більшу загрозу громадській і національній безпеці, та з поодиноких проявів перетворюється в масове явище.

Служба безпеки України є головним органом у Єдиній загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю. Її територіальною підсистемою є Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Кіровоградській області, яка вживає постійних заходів із забезпечення належного рівня захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань краю.

Для того, щоб завжди бути готовими до протидії загрозам, суб’єкти боротьби з тероризмом повинні працювати чітко, скоординовано, злагоджено і швидко.

Координаційна група Антитерористичного центру при обласному Управління СБУ продовжує проводити спеціальні тренування щодо перевірки стану антитерористичної та контрдиверсійної захищеності об’єктів регіону.

З початку року проведено понад тридцять таких тренувань на потенційно уразливих в терористичному плані об’єктах області.

Одна із останніх таких перевірок відбулася на об’єктах електроенергетичного комплексу «Кіровоградобленерго». 

У рамках проведених заходів було зімітовано закладання умовних вибухових пристроїв на підстанціях Бобринця, Добровеличківки, Долинської та Новоукраїнки Кіровоградської області.

За результатами тренувань Координаційна група АТЦ надала рекомендації щодо підвищення рівня захищеності об’єкта та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків.

 Прес-група УСБУ в Кіровоградській області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here