АТОВЕЦЬ З ОЛЕКСАНДРІЇ СТАВ КОМАНДИРОМ ВІДДІЛЕННЯ 3-ГО ОКРЕМОГО ПОЛКУ СПЕЦПРИЗНАЧЕННЯ

0
715
views

У центрах зайнятості Кіровоградщини демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, які звернулися по допомогу в пошуку роботи, надається комплекс соціальних послуг, що сприяє прискоренню їхнього працевлаштування.

З перших днів військового  конфлікту на сході України  Ігор С. відчув, що його найважливішим обов’язком є стати на захист рідної землі. Більше чотирьох років чоловік відвоював на передовій. Звичайно, таке тривале перебування в окопах дало про себе знати – почало підводити здоров’я. Саме тому Ігор Миколайович змушений був повернутися додому.

Після демобілізації військовий одразу ж почав займатися відновленням свого здоров’я та пошуком посильної для себе роботи.

Розпочавши самостійні пошуки місця роботи Ігор Миколайович зрозумів, що  зіштовхнувся із проблемою працевлаштування, тому звернувся до Олександрійського міськрайонного  центру зайнятості.

Під час спілкування з демобілізованим військовослужбовцем кар‘єрний радник зрозумів, що чоловік є справжнім патріотом і думки про військову службу, його не тільки не полишають, а  і вже стали важливою частиною його життя.

Звісно, спільно з кар‘єрним радником Ігор С. намагався реалізуватись у цивільному житті, але все ж таки, відвідавши семінар, з орієнтації безробітних громадян на військову службу, він ознайомився із затребуваними професіями, відчув в собі сили знову повернутися до виконання своїх військових обов’язків та підписав новий контракт для проходження військової служби. Ігор Миколайович зрозумів, що продовжити військову служби – це його обов’язок і покликання. 

Сьогодні він несе службу у військовій частині  А 0680 (3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго (3 оп СпП)  на посаді командира господарчого відділення. Військовий задоволений, адже фахівці Олександрійського міськрайонного  центру зайнятості допомогли йому віднайти своє справжнє призначення.

О. Самусенко, провідний фахівець з  питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here