ПРОКУРАТУРОЮ КІРОВОГРАДЩИНИ З ПОЧАТКУ РОКУ ДО АДМІНВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИТЯГНУТО 122 КОРУПЦІОНЕРИ

0
396
views

Прокуратурою області вживаються організаційно-практичні заходи, з метою підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері запобігання та протидії корупції.

Як наслідок, упродовж першого півріччя 2019 року підрозділами Національної поліції в області складено та направлено до суду 268 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

За результатами судового розгляду стосовно 122 осіб застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу, до державного бюджету за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень стягнуто майже 100 тис грн штрафних санкцій.

Прокурорами внесено 93 подання, відповідно до вимог статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», органам державної влади та місцевого самоврядування з вимогою проведення службових перевірок, у зв’язку з виявленими порушеннями вимог антикорупційного законодавства.

За наслідками розгляду подань прокурорів та проведення службових розслідувань до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 посадових осіб, скасовано 2 незаконні рішення.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here