«ЯТРАНЬ» У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ПРЕДСТАВНИКІВ РІЗНИХ ПРОФЕСІЙ

0
993
views

Товариство з додатковою відповідальністю «М’ясокомбінат «Ятрань» – один із лідерів підприємств української харчової промисловості.

«КІРОВОГРАДГАЗ» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ФАХІВЦІВ

 

«Ятрань» – це розвинуте підприємство м’ясопереробної галузі з повним циклом переробки, що має в своїй структурі заготівельну дільницю, цех первинної переробки ВРХ та свиней, холодильник, два ковбасних цеха, пельменний та рибний цех, роботу виробництва забезпечує механічна, енергетична, транспортна дільниця та сучасні котельна та компресорний цех.

Реалізацію продукції забезпечують відділ збуту з регіональними підрозділами у м. Києві, Кривому Розі, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та фірмова торгівля в м. Кропивницькому, Кривому Розі.

На підприємстві працює 1522 особи. Наразі підприємству потрібні начальник будівельної дільниці, бухгалтер (досвід роботи, вища освітою), програміст (1-С:8),  оператори комп’ютерного набору (досвід роботи в програмі 1-С), вагарі (досвід роботи в програмі 1-С), продавці продовольчих товарів, товарознавці та представники інших робітничих професій:

№ п/п Назва вакансії Кількість вакансій Заробітна плата (грн.)
1. Кухар 1 5000
2. Кухонний робітник 2 4500
3. Прибиральник виробничих приміщень 1 4300
4. Вантажник 2 7000
5. Дезінфектор 1 6370
7. Мийник посуду 1 4200

 

Якщо вас зацікавила інформація про працевлаштування – звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Також більш детальну інформацію про вакансії можна отримати за номером 34-53-18 (відділ управління персоналом ТДВ «М’ясокомбінат «ЯТРАНЬ»).

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here