ЦЬОГОРІЧ ПОНАД 200 УЧАСНИКІВ АТО З КІРОВОГРАДЩИНИ ОТРИМАЛИ РОБОТУ

0
1283
views

В облдержадміністрації під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулася нарада з координаторами Центру надання в області допомоги учасникам антитерористичної операції. У нараді взяв участь  заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Головним питанням наради стало питання функціонування зазначеного Центру. Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров, відповідно графіку чергувань його координатори – представники структурних підрозділів облдержадміністрації продовжують консультувати учасників АТО/ОСС щодо можливості вирішення проблемних питань.

Слід зазначити, що питання адаптації демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО/ООС на ринку праці залишається одним із пріоритетних  у роботі центрів зайнятості області.

Упродовж січня – липня поточного року більше 800 осіб були зареєстровані як безробітні, з них 212 осіб були працевлаштовані, 6 осіб отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності,  68 осіб проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 56 осіб цієї категорії громадян.

Із 73 безробітних осіб, реєстрацію яким було припинено у зв’язку з укладенням контрактів на військову службу в Збройних Силах України, 45 осіб – це колишні учасники АТО/ООС.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here