ЧОГО ТІЛЬКИ НЕ БУЛО НА ЦЬОМУ ЯРМАРКУ!

0
355
views

До цього свята у Войнівці Приютівської ОТГ Олександрійського району готувалися давно. Хоча досвід проведення подібного ярмарку войнівчани вже мали.

У ВОЙНІВЦІ КРАФТОВО ЯРМАРКУВАТИМУТЬ!

 

Так, минулого року тут було проведено Ярмарок крафтового варення, який виявився успішним проектом, в результаті якого переробники ягідно-фруктової продукції представляли себе ще на чотирьох ярмарках області і району.

Але ж час не стоїть на місці і, як кажуть, не варенням єдиним… На сьогодні в Україні та й безпосередньо в Приютівській ОТГ є багато народних умільців, які мають бажання і можливості для створення власних виробів, але є проблема у їх реалізації.

Організатори заходу плекали надію (і небезпідставно), що проведення ярмарку сприятиме розвиткові народних ремесел та зайнятості населення, а також розвитку зеленого туризму в селі Войнівка, що дасть можливість додаткового заробітку для його мешканців та приватних підприємців.

Вітальним словом один з наймасштабніших проектів району та області відкрив голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев.

“Сьогодні для кожного з нас важливий день. Такий масштабний захід вперше проводимо у нас. На Ярмарку крафтових виробів представлені ручні роботи народних майстрів з Приютівської громади та різних куточків України. Ми й надалі будемо проводити свята крафтових виробів на території Приютівської громади, адже ярмарок — це можливість для народних умільців показати свої вироби, а покупцям знайти щось незвичайне й цікаве. Це великий досвід для нашої громади та області залучати кошти на проведення таких великих заходів, який проводиться за підтримки й фінансується переважно коштом держбюджету — Міністерством освіти і науки України. Бажаю, щоб сьогодні нам сприяла погода для чудового настрою й гарного проведення свята. Щоб кожен з нас отримав позитивні емоції від перебування у Войнівці. Всіх зі святом!” – звернувся до присутніх керівник Приютівської громади.

Варто зазначити, що ярмарок, започаткований у Войнівці, став цікавим проектом, яким планується щорічне збільшення учасників за рахунок залучення виробників з інших регіонів України та відвідувачів.

Однією з інновацій ярмаркової діяльності буде створення спеціального сайту-візитівки «Ярмарок крафтових виробів», який слугуватиме подальшим інформаційним джерелом як для виробників, які взяли участь у ярмарку, так і для покупців. Отже, дія ярмарку перенесеться у віртуальну площину і матиме свою постійну основу.

Фото Сергія ГУСАРЧЕНКА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here