В ПОМІЧНЯНСЬКІЙ ОТГ РОЗБУДОВУЮТЬ СПОРТИВНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

0
924
views

Наразі будівельники споруджують мультифункціональний майданчик на території школи №2 та поле для міні-футболу на території школи №3.

Перший заступник голови облдержадміністрації у рамках робочої поїздки до Добровеличківського району разом із Помічнянським міським головою Миколою Антошиком оглянули хід будівельних робіт.

Крім Помічної, мультифункціональні майданчики збудують в с. Златопілля (Бобринецький р-н), Соколівській ОТГ, м. Олександрія, с. Козацьке (Петрівський р-н), смт Побузьке (Голованівський р-н). Наразі будівельні роботи розпочато також у Соколівській ОТГ.

Поле мультифункціонального майданчика матиме площу 42м х 22 м і покрите синтетичним покриттям. На майданчику можна буде займатися шістьома ігровими видами спорту: футболом, волейболом, баскетболом, гандболом, тенісом, бадмінтоном.

Поле для міні-футболуна території школі №3 зведуть за типовим проектом. Фінансується об’єкт за рахунок коштів державного бюджету – 788 тисяч гривень та коштів громади – 689 тисяч гривень.

Питання створення сучасних спортивних споруд в області було і залишається сьогодні актуальним. За останні два роки в області реалізовано 23 проекти з будівництва футбольних полів за рахунок бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” (34368,8 тис.грн).

Протягом 2018 року в області реалізовано 12 проектів “Спортивний майданчик для міні – футболу зі штучним покриттям”. Використано кошти із державного та місцевих бюджетів в рівних частинах у сумі 17987,9 тис.грн (8994,0 тис. грн. – державний бюджет та 8993,971 тис. грн. – місцевий бюджет).

У 2019 році в області реалізовано 11 таких проектів, на реалізацію яких проектів використано кошти у сумі 16380,9 тис. грн (8134,9 тис. грн. – державний бюджет та 8246,0 тис. грн. – місцевий бюджет).

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here