НА КІРОВОГРАДЩИНІ Є ПОТРЕБА У ПРОФЕСІЙНИХ КУХАРЯХ

0
292
views

Сьогодні роботодавці області потребують 38 працівників за професіями шеф-кухаря, кухаря, кухаря дитячого харчування та кухонного робітника.

Кухар – одна з найдавніших і вічно сучасна професія. Люди впродовж  всього свого життя три рази на добу віддають себе у владу представників однієї з самих стародавніх професій на землі – кулінарної. Добрий кухар цінується у всі часи і у всіх народів. Кухар – це, в першу чергу, творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн.) до 12 тис. гривень. Також у Олександрії відкрита одна вакансія кухаря з неповним робочим днем(з 06.30 до 12.00) та  оплатою праці 2100 грн на місяць.

Актуальними є вакансії кухарів у Голованівському (3 вакансії кухарів), Добровеличківському (1 вакансія кухаря), Долинському (1 вакансія кухаря), Знам’янському (2 вакансії кухарів), Кропивницькому (2 вакансії шеф-кухарів, 20 вакансій кухарів та 1 вакансія кухаря дитячого харчування), Новоукраїнському (1 вакансія кухаря, 1 вакансія кухонного робітника), Олександрійському (4 вакансії кухарів) Онуфріївському (1 вакансія кухаря) та Світловодському (1 вакансія кухаря) районах Кіровоградської області.

Крім того безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію кухаря як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here