ЯК БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЮ ПРОДАВЦЯ

0
283
views

Ми живемо в епоху сфери послуг. Сучасний покупець хоче не тільки отримати необхідний товар, але і гідне обслуговування. Саме тому професія продавця є найпоширенішою та найпопулярнішою серед торговельних працівників.

Якщо Ви хочете працювати за даною професією, але у Вас немає відповідного фаху – служба зайнятості готова Вам допомогти.

У жовтні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі одразу двох навчальних закладів: Рівненського та Херсонського центрів професійно-технічної освіти безробітних громадян професії «Продавець непродовольчих товарів». Розпочинається навчання з 22 жовтня, термін навчання у Рівному триватиме 4 місяці, а у Херсоні – 4,3 місяці.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Громадяни,  яких зацікавили пропозиції щодо проходження професійного навчання, можуть звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем перебування.

Слід пам’ятати, що здобувши професію, яка є актуальною на ринку праці, шукачі роботи значно підвищують власні шанси на успішне працевлаштування.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here