«БЕЗПЕЧНА МАНДРІВКА» У БЕРЕЖИНЦІ

0
424
views

Вивченню правил безпеки життя присвячений Тиждень знань, який наразі триває у школах та дитячих садках Кіровоградської області.

Серед маси цікавих заходів та тематичних уроків для дітей знайшли свою заслужене місце і різноманітні інтерактивні навчально-пізнавальні акції, які проводять працівники пожежно-рятувальної служби. Серед них – гра-змагання «Безпечна мандрівка», яку рятувальники проводять для дошкільнят. Ця акція під час тижня безпеки життєдіяльності користується особливою популярністю. Ну що може бути краще й цікавіше, коли у дитячий садочок приходять рятувальники з пізнавально-розважальною програмою.

5 листопада працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели гру-змагання у ДНЗ «Колосок», що в с. Бережинка Кропивницького району. І діти, і вихователі радо зустріли працівників Служби «101». Малеча ретельно готувалася показати свої знання, вміння й навички. І хоча вихованці «Колоска» ще зовсім маленькі, але вже чимало знають про основні правила безпеки. Додав інформації у скриньку знань малечі фахівець навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, який доступно розповів про наслідки ігор з вогнем та сірниками, про порядок дій під час пожежі у квартирі чи будинку та нагадав номер, за яким викликають команду рятувальників. Діти разом з офіцерами Служби порятунку мандрували цікавою країною знань і на кожній зупинці їх чекали завдання. Перше з них мало творчий характер – відгадати загадку про вогонь чи пожежу. На другій зупинці діти вчилися користуватися протигазом. Проявили кмітливість юні пожежні і під час рухливих конкурсів: рятували товаришів, вдавали пожежну команду, приборкували вогонь. На завершення зустрічі рятувальники запросили дошкільнят на подвір’я подивитись на справжній пожежний автомобіль та сфотографуватись у ньому, а також побажали дітям бути слухняними, уважними та завжди берегти себе.

У ДСНС України у Кіровоградській області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here