З БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ НА КІРОВОГРАДЩИНІ ВИЛУЧИЛИ БАГАТОСТРАЖДАЛЬНИХ ДІТЕЙ

0
354
views

На Кіровоградщині поліцейські спільно з працівниками соцслужби вилучили з родини 8 дітей після повідомлення про те, що в одному з будинків без батьків перебувають діти.

Повідомлення надійшло до Кропивницького районного відділення поліції 6 листопада.

На місце пригоди негайно виїхали працівники ювенальної превенції. У результаті перевірки, факт знайшов своє підтвердження.

У будинку, який розташовано в селі Осикувате Кропивницького району, поліцейські побачили 8 неповнолітніх. Двом найменшим малюкам – від року і до трьох, їх брати та сестри старші – від 6 і до 15 років. Під час огляду житлово-побутових умов на місці з’ясувалося, що діти більше двох тижнів перебували у холодному неопалюваному будинку самі. У помешканні не було їжі. Старші доглядали за молодшими, підтримували один одного як могли.

Враховуючи ситуацію, працівниками поліції було запрошено на місце працівників служби у справах дітей та прийнято рішення про вилучення неповнолітніх із неблагополучної родини.

Нині діти перебувають в одному з лікувальних закладів області, де проходять медичне обстеження. У подальшому місце їх подальшого проживання вирішуватимуть відповідні служби.

За матеріалами відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here