ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

0
552
views

Днями, на замовлення ОКВП «Дніпро-Кіровоград», у Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості організовано та проведено міні-ярмарок вакансій за професіями водія автотранспортних засобів, тракториста та водія навантажувача. Участь у заході узяли близько 20 шукачів роботи.

БАЖАЄТЕ СТАТИ НАЧАЛЬНИКОМ? БУДЬ ЛАСКА!

 

Слід зазначити, що такі заходи у центрах зайнятості, це реальна можливість для роботодавців знайти необхідних фахівців, а для тих, хто в пошуках роботи – отримати її.

Ірина Ніколайчук, начальник служби забезпечення кадрів ОКВП «Дніпро-Кіровоград», коротко зупинилась на вимогах, які роботодавець виставляє до претендентів на зайняття вакантних посад.

«Водій повинен виконувати вимоги правил дорожнього руху і перевезень вантажів, забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу, оформлювати дорожню документацію та мати водійські права категорії «В,С» для керування автомобільними транспортними засобами Волга, Камаз, МАЗ, Газель. Підприємство пропонує заробітну плату, яка складає 6828 грн. з графіком роботи з 8.00 до 17.00», – повідомила І. Ніколайчук.

Отримавши об’єктивні та вичерпні відповіді на запитання, які виникали під час жвавої дискусії, 6 учасників ярмарку вакансій заповнили надані працедавцем анкети кандидатів.

Загалом ОКВП «Дніпро-Кіровоград» потребує понад 30 працівників за посадами: контролер водопровідного господарства, адміністратор системи, електрогазозварник, електромонтер з обслуговування підстанції, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, машиніст насосних установок, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів, тракторист, слюсар-ремонтник, машиніст екскаватора.

Тетяна Сітнік, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here