ЯК УНИКНУТИ СУЧАСНОГО ШАХРАЙСТВА

0
367
views

Трапляються випадки, коли під виглядом працівників комунальних чи соціальних служб, а також продавців різноманітних товарів діють зловмисники, які шляхом обману заволодівають грошовими коштами громадян.

Поліцейські радять бути пильними, щоб уберегти своє майно від протиправних посягань. Також закликають роз’яснити літнім людям, (особливо тим, що мешкають самотньо), як можуть діяти шахраї.

  • У жодному випадку не обмінюйте наявні у вас гроші зі «старих» на «нові», в Україні не проводяться грошові реформи.
  • Не купуйте товари у невідомих осіб за місцем мешкання і тим самим не показуйте наявність у вас грошових коштів.
  • Не відчиняйте двері незнайомим людям, які пропонують грошові виплати, компенсації, матеріальну допомогу, продаж медичного обладнання, продуктів харчування і подібне.

Необхідно звертати увагу на підозрілих осіб, на сторонні автомобілі, в яких, або поруч із якими знаходяться підозрілі люди, а також фіксувати номерні знаки транспортних засобів.

 У разі, якщо Ви побачили осіб, що не викликають довіри – одразу повідомляйте працівників поліції за телефоном «102». Реагування буде негайним!

Поліцейські з’ясують мету перебування таких осіб. Разом з тим, Ваша уважність сприятиме роботі поліції у недопущенні шахрайств та інших протиправних дій.

Дякуємо за довіру і співпрацю!

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here