У КРОПИВНИЦЬКОМУ БЕЗРОБІТНИМ УЧАСНИКАМ АТО/ООС ПРОПОНУВАЛИ РОБОТУ

0
757
views

У рамках Декади сприяння зайнятості учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю, у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Участь у заході узяли представники підприємств, установ та організацій, які, за різними посадами, пропонують працівникам заробітну плату більше 8 тис. грн. Серед них будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр К», ПрАТ «Металит», ПрАТ «Кіровоград-авто», ПП «Атлант-3000», ТОВ «АТБ-маркет» та Управління патрульної поліції у Кіровоградській області. Також у заході узяли участь понад 20 учасників бойових дій.

Яна Шевченко, заступник начальника відділу рекрутингу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, розпочинаючи захід зазначила, що в сучасних умовах, одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є забезпечення роботою учасників АТО/ООС.

Представники роботодавців, які презентували свої підприємства, пропонували шукачам роботи вільні робочі місця за посадами: юрист, поліцейський патрульної служби, охоронник, консультант з продажу автомобілів, продавець-консультант, вантажник, кошторисник, інженер-будівельник, головний інженер, електрик дільниці, тесляр, муляр, виконавець робіт, лицювальник, арматурник, бетоняр, покрівельник, обрубувач, землероб, рихтувальник кузовів.

У форматі заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували гідний рівень заробітної плати.

Фахівцями відділу рекрутингу міськрайонного центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

Крім того, присутні отримали корисну та актуальну інформацію щодо послуг, які надає служба зайнятості, та її нових можливостей щодо пошуку роботи. Також шукачам роботи було запропоновано заповнити кадрові анкети для задоволення потреб щодо ретельного підбору місця та посади для їхнього подальшого працевлаштування.

Семеро з учасників АТО/ООС, які узяли участь у заході, зацікавилися запропонованою роботою.

Роботодавці подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосили на готовності до подальшої співпраці.

Яна Шевченко, заступник начальника відділу рекрутингу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості    

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here