РУДЬ: ТІЛЬКИ ОДИН ДЕНЬ! ВИ БУДЕТЕ ТАНУТИ, ЯК МОРОЗИВО!

0
379
views

7 грудня (субота) о 15 годині в Кропивницькому виступає поет, композитор і виконавець Сергій Рудь!
Сергій один з керівників Бард-арт клубу (м. Дніпро), з яким клуб авторської пісні та поезії “Байгород” підтримує дружні стосунки з моменту свого створення.
Сергій Рудь представник нової хвилі в сучасній авторській пісні. Майстерно поєднуючи в своїх піснях канони жанру авторської пісні, елементи акустичного року, джазу, блюзу з сучасною поезію він створює своє особисте музичне звучання, так званий бард-фьюжн.
Лауреат та дипломант численних українських та міжнародних фестивалів авторської пісні: “Байда”, “Зимовий Есхар”, “Славутич”, “Зимова Ялта”, “Солов’їна трель”, Гран-Прі фестивалю “Автограф-2012”. Художній керівник і один з організаторів фестивалів “Співучі вітрила”, “Облака”, ведучий творчих майстерень. Пісні в жанрі авторської пісні почав писати наприкінці 90-х. Зараз, здебільшого, створює пісні на вірші сучасних українських та російських поетів, серед яких В. Ковальчук, Л. Болдов, В. Клен та ін.
Захід відбудеться за адресою: вул. Тарковського, 68 (колишня Володарського, біля Преображенської церкви). Довідки за телефоном 066 713 64 94

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here