У ДЕКІЛЬКОХ ОТГ КІРОВОГРАДЩИНИ НА ВИБОРАХ ЛІДИРУЮТЬ ПРЕДСТАВНИКИ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

0
1242
views

Анатолій Скороход, кандидат-самовисуванець, який балотувався за підтримки «Європейської Солідарності», виграє вибори в Олексіївській ОТГ Кіровоградської області. За попередніми підрахунками результатів виборів його підтримали понад 50% виборців.

Анатолій Скороход, як відповідальний селищний голова об’єднав навколо Олексіївки сусідні села і сформував спроможну об’єднану територіальну громаду. Будучи активним прихильником ініційованої президентом Петром Порошенко децентралізації доклад максимум зусиль для створення ОТГ.

В своїй діяльності на посаді очільника об’єднаної територіальної громади він планує працювати над покращення інфраструктури за рахунок залучення коштів інвесторів, серед яких фермерські господарства та місцеві підприємці. Важливою задачею для себе Анатолій Скороход визначив оновлення матеріально-технічного забезпечення місцевої школи і обладнання мультимедійного класу для забезпечення якісної освіти в громаді.

Окрім цього, він планує продовжити роботи по оновленню та покращенню освітлення вулиць, а також завершити ремонт покрівлі місцевого будинку культури. Анатолій Скороход переконаний, що побудова успішної громади складається з маленьких системних кроків, які змінять життя Олексіївської ОТГ на краще.

Біографічні дані: Скороход Анатолій Володимирович, 28 березня 1956 року, діючий сільський голова с. Олексіївка Добровеличківського району.

За попередніми підрахунками результатів виборів, Йосипівську об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області очолить кандидат, яка висувалася за підтримки партії «Європейська Солідарність» Валентина Снісаренко. Її підтримали 81,1% виборців.

Валентина Снісаренко була головою сільської ради протягом двох термінів і після старту реформи децентралізації стала головним ініціатором створення громади. Її діяльність була спрямована на покращення рівня життя в громаді та розвиток підприємництва на території.

Ремонт доріг на території громади був одним з основних пріоритетів у роботі і очоливши Йосипівську ОТГ вона планує розвивати інфраструктуру на території. Окрім цього своєю важливою задачею Валентина Григорівна визначила налагодження ефективної роботи у сфері надання дозвільних документів на землі сільськогосподарського призначення на території ОТГ. А також налагодження освітньо-культурної роботи з молоддю.

Валентина Снісаренко багато років працює на користь своєї громади і саме тому мешканці впевнена більшість мешканців Йосипівської ОТГ обрали її, як відповідального лідера, головою громади. Цінності і принципи «Європейської Солідарності», які підтримує кандидат, є ґрунтовною основою для забезпечення ефективного лідерства на всіх рівнях. Своєю підтримкою Валентини Снісаренко мешканці Йосипівської громади продемонстрували впевнену підтримку реформи децентралізації ініційованої Петром Порошенко.

Біографічні дані: Снісаренко Валентина Григорівна, 23 січня 1975 року, Йосипівський сільський голова двох останніх скликань.

“Європейська Солідарність” стала другою серед політичних партій за результатами виборів голів ОТГ та першою серед опозиційних сил.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here