У ШКОЛАХ КРОПИВНИЦЬКОГО НЕЗАБАРОМ ВІДНОВЛЯТЬСЯ ЗАНЯТТЯ

0
707
views

Навчання у закладах освіти Кропивницького відновляться у понеділок, 10 лютого. Відповідну  рекомендацію начальнику управління освіти міської ради Ларисі Костенко надав міський оперативний штаб з реагування на ситуацію розповсюдженню грипу після свого засідання сьогодні, 06 лютого.

За інформацією в.о. директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надії Оперчук, тижневий показник захворюваності на 100 тисяч населення обласного центру залишається нижчим від рівня епідпорогу на 26,6%. За даними моніторингу п’ятого тижня року за медичною допомогою звернулися 1800 хворих, з яких 1396 – діти. Позитивний результат по вірусу грипу А отримано у трьох хворих.

На думку членів штабу додаткові шкільні канікули перервали ланцюг стрімкого  поширення вірусних хвороб у шкільному середовищі, але моніторинг ситуації необхідно здійснювати щоденно, оскільки пік  розповсюдження ГРВІ у Кропивницькому, як правило, припадає на кінець лютого.

За даними моніторингу п’ятого тижня року за медичною допомогою звернулися 1800 хворих, з яких 1396 – діти. Позитивний результат по вірусу грипу А отримано у трьох хворих.

– Оперативний штаб рекомендував управлінню освіти відновити заняття у школах, – відзначила голова штабу заступник міського голови Наталія Дзюба. – Одночасно, у всіх закладах освіти міста будуть ще більше посилені попереджувальні заходи протидії захворюванням. Вчителі слідкуватимуть, щоб жодний учень із ознаками хвороби не був допущений до навчального процесу і перебуванню в колективі. Крім того, будуть відмінені усі масові заходи у школах міста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here