РОБОТОДАВЦІ КІРОВОГРАДЩИНИ ВЖЕ ОТРИМУЮТЬ ДОПОМОГУ З ЧАСТКОВОГО БЕЗРОБІТТЯ

0
978
views

«На сьогодні програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва в Кіровоградській області вже працює», – повідомив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Ця державна програма спрямована, насамперед, на збереження робочих місць, а надалі – стимулювання активності та відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Посадовець розповів про порядок отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Він відмітив, що кошти надаються роботодавцеві для здійснення виплат працівникам у разі втрати ними частини зарплати внаслідок зупинення чи скорочення діяльності підприємства внаслідок карантину. Програма діє в період карантину та протягом 30 днів після його закінчення.

«Станом на 20 травня цього року ми отримали від роботодавців майже 171 пакет документів, з них обласний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину 127 роботодавцям області. За результатами прийнятих рішень 593 найманих працівника, які тимчасово залишилися без роботи на період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю», – розповів Богдан Стоян.

Покрокова інструкція щодо порядку отримання допомоги по частковому безробіттю:

Богдан Стоян, звертаючись до роботодавців, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, закликав їх звертатися до центрів зайнятості щодо отримання такої допомоги: «Ми готові до співпраці. Наша мета – допомогти роботодавцям максимально зберегти робочі місця, працівникам – мати роботу, а державі – попередити підвищення рівня безробіття».

Кіровоградський обласний центр зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here