МАЙЖЕ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ПРЕМІЇ ВИПИСАВ СОБІ КОЛИШНІЙ ПОСАДОВЕЦЬ (ФОТО)

0
490
views

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому голові товариства, що є постачальником газу на Кіровоградщині, за фактом привласнення майна підприємства (ч.4 ст. 191 КК України).

Слідством встановлено, що керівник постачальної компанії забезпечив собі невмотивовані підвищення заробітної плати, внаслідок необґрунтованого застосування коефіцієнту посадової структуризації до посадового окладу, тим самим завищив суму нарахованої заробітної плати на 417 тисяч гривень. Тоді як  нарахування посадовцю такого рівня будь-яких доплат, надбавок та преміювання відповідно до Статуту, колективного договору, Трудовому контракту та Закону України «Про акціонерні товариства» є виключно компетенцією Наглядової ради Товариства.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи керівником товариства спричинено збитки державному  підприємству на загальну суму 417 тисяч гривень.

Слідство триває. Досудове розслідування – СУ ГУНП в Кіровоградській області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here