У ТРЬОХ НОВОУТВОРЕНИХ ГРОМАДАХ КІРОВОГРАДЩИНИ ВЖЕ ЗАПРАЦЮВАЛИ ВЛАСНІ ЦНАПИ

0
266
views

Повноцінно отримувати адміністративні послуги вже мають можливість жителі Бобринецької, Добровеличківської та Компаніївської громад.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.
«З огляду на реформу, зараз в області триває робота з розбудови мережі ЦНАПів органами місцевого самоврядування. У першу чергу ЦНАПи мали створити органи місцевого самоврядування, які раніше були адміністративними центрами районів», – пояснив Валерій Жалдак.
Він також повідомив, що рішення про створення центрів із надання адмінпослуг також прийняли Благовіщенська, Маловисківська, Новомиргородська міська та Вільшанська, Голованівська, Онуфріївська, Петрівська, Устинівська селищні ради.
У Гайвороні, Долинській, Новгородці й Олександрівці адміністративні послуги надаватимуть окремі працівники виконавчих комітетів.
«Без змін працюють ЦНАПи в обласному центрі, Олександрії, Знам’янці, Світловодську та Помічній. Також надання адміністративних послуг забезпечують сільські ради Соколівки, Піщаного Броду і Кетрисавнівки», – додав перший заступник голови ОДА.
За формацією Валерія Жалдака, на завершальній стадії знаходиться реалізація проектів зі створення та модернізації ЦНАПів в рамках програми «U-LEAD з Європою» Приютівської, Новопразької селищних та Аджамської, Тишківської, Дмитрівської сільських рад.
Програма : «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією. Вона призначена для створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here