МАЄМО РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ «ЯКІ ДЕРЕВА ВАРТО ВИСАДЖУВАТИ ВЕСНОЮ В КРОПИВНИЦЬКОМУ?»

0
1219
views

У Кропивницькому завершилася вже четверта публічна консультація з громадою. Про це повідомила начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Оксана Горбенко під час прес-конференції 16 квітня.

У містян запитували: Які дерева варто висаджувати весною в Кропивницькому? Серед варіантів відповідей були: верба, клен гостролистий, липа, каштан і катальпа.

Детальніше про голосування

ГОЛОСУЙТЕ ЗА ДЕРЕВА, ЯКІ МАЮТЬ ПРИКРАСИТИ КРОПИВНИЦЬКИЙ

Регіональний координатор Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Анатолій Стоян під час прес-конференції відзначив, що публічна консультація у Кропивницькому проводилася із 02 по 12 квітня поточного року. Активіст подякував громадянам, які взяли в ній участь, керівництву міської ради за співпрацю та врахування думки громади при прийнятті управлінських рішень.

Визначення пріоритетного варіанту відбувалося за допомогою залучення містян використати електронний сервіс «Ваша Думка», надсилання СМС повідомлень та голосуванням на офіційному веб-сайті міської ради у створеній рубриці «Публічна консультація».

У публічній консультації онлайн голосуванням за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» взяли участь 535 кропивничан: 37 % (198 голосів) висловилися за те щоб у місті висаджувати липу, 27% (147 голосів) – за катальпу, 23% (121 голос) – за клен гостролистий, 10% (56 голосів), – за каштани і, найменше, – за вербу 2% (13 голосів).

– Публічна консультація – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання, тому міська влада у співпраці з Інститутом «Республіка» надалі буде використовувати цей механізм. Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI), – наголосила Оксана Горбенко. – Важливо відзначити, що 13 квітня, під час Дня довкілля, до 265 річчя від дня заснування обласного центру у Кропивницькому висадили 265 триметрових саджанців. І всі висаджені молоді дерева були липами.

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here