ФАХІВЧИНЯ СИСТЕМИ БПД ДОПОМОГЛА КЛІЄНТУ ЛІКВІДУВАТИ НЕСАНКЦІОНОВАНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

0
1382
views

До Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин з проханням допомогти усунути перешкоди у користуванні земельною ділянкою. Адже, належну клієнту земельну ділянку власник сусідньої ділянки перетворив на сміттєзвалище, скидаючи на неї будівельні відходи. Клієнт неодноразово звертався зі скаргами і заявами до районної державної адміністрації та до міської ради, проте жодного заходу реагування органом влади та органами місцевого самоврядування вжито не було.

Правову допомогу надавала Анастасія Мироненко, заступниця начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги.

Фахівчиня Кропивницького місцевого центру з надання БВПД Анастасія Мироненко, узгодивши правову позицію з клієнтом та опрацювавши надані документи та докази, підготувала та подала до суду позовну заяву про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою. Адже у даному випадку має місце порушення права клієнта, і відповідно – особа може вимагати усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою. Відтак, власник має право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном на власний розсуд, не створюючи перешкод власникам сусідніх ділянок.

16 травня 2019 року Бобринецьким районним судом Кіровоградської області позов був задоволений частково. Суд зобов’язав сусіда ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище шляхом вивезення будівельного сміття.

Кропивницький місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53, тел.: (0522) 32-08-24, моб. 095-876-62-33.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here