ЗЕМЛЯКИ, ЩО «ЛІКУЮТЬ» ЗАЛІЗО

0
50
views

Про цих хлопців рідко розповідають на широкий загал. Але їхня військова служба вкрай важлива та необхідна. Бо саме вони уміло й професійно “вилікують” та поставлять на колеса чи гусениці будь-яку військову техніку. Всі троє наших сьогоднішніх героїв – з Кіровоградщини, усі – працюють у лавах 41-ї ОМБр.

“Ми усі – майстри на всі руки. Працюємо зварювальниками, токарями, слюсарями. Лагодимо усе – від легкових автомобілів до вантажівок та бронетехніки, – розповідає військовий ремонтник Володимир. – Саме від нас зачасту залежить успішне виконання бойових завдань, життя та здоров’я наших побратимів. Тож працюємо дуже ретельно та відповідально, вдень і вночі, у будь-яких умовах.”

Володимир пригадує, що хлопцям доводилось й евакуйовувати пошкоджену техніку безпосередньо з зони бойових дій. “Ми декілька разів рятували підбиті бронетранспортери. Працювали під шаленим мінометним обстрілом, ударами FPV-дронів. Дуже допомагали наші побратими на тягачах. А ми з хлопцями теж паралельно кермували пошкодженими машинами під час буксирування. І, звісно, також оглядали їх, робили ремонтну роботу, що нам по силах у польових умовах. Це все відбувається за лічені секунди, бо ворог щомиті може обстріляти нас. Пам’ятаю, як евакуаційний тягач та бронетранспортер потрапили під удари дронів. Наші побратими були поранені, однак таки врятували техніку і життя хлопців”, – розповідає він.

Володимир родом з Кіровоградської області. З дитинства захоплювався автомобілями, в юності служив строкову службу – теж водієм. Згодом, у цивільному житті, відкрив власну станцію техобслуговування. З початком повномасштабного вторгнення умілі автомайстри не раз допомагали ремонтувати техніку для наших військових. А згодом поставив свій талант та вміння на службу українському народові.

Пліч-о-пліч із Володимиром вилікують будь-яку технічну “недугу” його побратими Анатолій та Микола, які теж з Кіровоградської області. Анатолій усе життя працював водієм. В армії раніше не служив, але зараз став вмілим військовим ремонтником. Микола ще в далекій юності служив водієм могутнього “Уралу”, далі теж довгий час працював авторемонтником. А з початком повномасштабного вторгнення займається улюбленим ремеслом вже у нашій бригаді.

Тож земляки-кіровоградці та їхні бойові побратими завжди готові до важкої, але важливої роботи.

 

Наші воїни – справжня сила і міць України!

Долучайся до кращих, ставай справжнім воїном 41-ї окремої механізованої бригади!

Служба у 41-й ОМБР, телефон для довідок: (066) 058 79 29

 

Матеріал підготовано у співпраці

зі Службою зв’язків з громадськістю 41-ї ОМБр

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here