ГОЛОВУ БОБРИНЕЦЬКОЇ РДА ЗНІМУТЬ ТА СУДИТИМУТЬ

1
47
views
Сьогодні, 20 листопада, голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час  апаратної наради прокоментував ситуацію із затриманням правоохоронцями голови Бобринецької райдержадміністрацій під час отримання неправомірної вигоди за видачу дозволу на проведення санітарної чистки лісосмуг за межами населених пунктів.

– Хочу подякувати представникам правоохоронних органів за оперативне реагування на завдання, які ставить голова облдержадміністрації. Упродовж 2017 року ми провели кілька нарад із обговорення заходів для зупинки вирубування лісосмуг, оскільки розміри таких несанкціонованих вирубок вражають, – підкреслив Сергій Кузьменко. – Приємно, що правоохоронна система чітко спрацювала, не дивлячись на посаду затриманого. Якщо голова райдержадміністрації сприяв отриманню дозволу, на це треба реагувати згідно закону.
Звертаючись до керівників територій, голова облдержадміністрації наголосив, що до службовців, які вимагають і отримують неправомірні вигоди за вирішення певних питань, не може бути толерантного ставлення:
– У своїй роботі, шановні колеги, керуйтеся принципом покращення життя громади і свої здібності направляйте на пошук можливостей залучення коштів у економіку свого району чи міста. Я зроблю усе, що від мене залежить, щоб правоохоронна система розібралася і в цьому конкретному випадку, що стосується Бобринецького району, і в інших, якщо такі матимуть місце.
Сергій Кузьменко також зазначив, що висновки стосовно доведення чи спростування вини затриманого робитиме суд. Проте найближчим часом очільник облдержадміністрації ініціюватиме звільнення голови Бобринецької райдержадміністрації із займаної посади.
– Вам Президент України надав високу довіру – служити громаді. Тому, будь ласка, працюйте так, щоб не було соромно ні вам, ні вашій громаді, – наголосив Сергій Кузьменко головам райдержадміністрацій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here