В БЮДЖЕТІ КІРОВОГРАДЩИНИ НА 2019 РІК ПЕРЕДБАЧЕНО ЗНАЧНІ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

0
83
views

Інформуючи на щотижневій апаратній нараді про ключові завдання обласної влади на 2019 рік, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко звернув увагу на питання підтримки військовослужбовців.

“Принцип підтримки Збройних Сил України залишатиметься в нашій країні основним, – наголосив він. – Ми будемо жити в суверенній, незалежній державі лише тоді, коли матимемо ефективну, боєздатну армію”.

Керівник ОДА підкреслив, що в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено значні кошти на підтримку військовослужбовців. Також буде ініційовано виділення фінансування на допомогу військовим частинам, що базуються на території Кіровоградщини. “Понад 8 мільйонів гривень виділено на соціальний захист наших військовослужбовців. Більше 3 мільйонів гривень цих коштів буде спрямовано на сімейний відпочинок демобілізованих військових, понад 4 мільйони гривень – на безкоштовні медичні обстеження на дороговартісних апаратах”, – повідомив Сергій Кузьменко.

Нові завдання на 2019 рік стосовно надання шефської допомоги військовим частинам голова облдержадміністрації вже узгодив з їх командирами. “Переконаний що 3-й окремий полк спецпризначення і надалі отримуватиме активну підтримку як від облдержадміністрації, так і від депутатського корпусу облради. Зокрема, сьогодні є можливість створити унікальні умови для занять з фізичної підготовки військовослужбовців. За рахунок обласного бюджету та міського бюджету Кропивницького ми маємо змогу реалізувати цей важливий проект”, – наголосив Сергій Кузьменко.

Кіровоградська ОДА

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here