НА КІРОВОГРАДЩИНІ РОБОТОДАВЦІ ПОТРЕБУЮТЬ БЛИЗЬКО 200 ВОДІЇВ

0
978
views

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних водіїв.

Роботодавці області потребують 183 працівників за професією «водій автотранспортних засобів». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як Державне підприємство «Світловодське лісове господарство», ТОВ «УКРАГРОКОМ», ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області», ТОВ «Екостайл» та ін.

«Наразі в області існує значний попит на професійних водіїв. Роботодавці Кіровоградщини готові водіям платити за роботу від «мінімалки» до 10 тисяч гривень. Таку заробітну плату вони вказують під час подання вакансій», – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості Наталія Борисова.

ЛОГІСТ, ВОДІЙ, МОЛОДША МЕДИЧНА СЕСТРА: ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У СВІТЛОВОДСЬКУ

Наприклад, Аварійно-рятувальний загін спец.призначення У ДСНС України у Кіровоградській області платитиме водієві 6 тисяч гривень на місяць, а ПАТ «Пересувна механізована колона 37» запрошує водія з оплатою праці 9000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ВАКАНТНІ ПОНАД 100 КЕРІВНИХ ПОСАД РІЗНИХ СТРУКТУР

Актуальними є вакансії для водіїв практично у всіх районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here