ПРОТИПОЖЕЖНІЙ БЕЗПЕЦІ – ОСОБЛИВА УВАГА!

0
594
views

У Кропивницькому посилять заходи протипожежної безпеки. Відповідне доручення керівникам виконавчих органів надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради 9 грудня.

Прискіплива увага до проблеми і  серйозні застереження від очільника міста мали місце  через трагічні події, що сталися в Одеському коледжі економіки.

– На жаль, дуже часто трапляється лихо через чиюсь халатність, недбалість непідготовленість чи ухиляння від виконання прямих посадових обов’язків, – наголосив Андрій Райкович.

Управління освіти, охорони здоров’я, культури та туризму, молоді і спорту, управління НС та ЦЗ  отримали завдання ще раз прискіпливо перевірити всі приміщення, особливо там, де перебувають діти. Під особливою увагою – школи, дитсадки, лікарні, музичні школи, музеї, бібліотеки, спортивні заклади.

– Я розумію, що придбати нові системи протипожежної безпеки – це мільйони гривень, – відзначив міський голова. – Але щоденний контроль за тим, що є на поточний момент, має бути обов’язковим. Тим більше в зимовий період.   

За матеріалами Міської ради Кропивницького

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here