БІЛЬШЕ ДЕСЯТКА ШКІЛ КІРОВОГРАДЩИНИ ВЖЕ КОРИСТУЮТЬСЯ СЕРВІСОМ E-JOURNAL

0
327
views

Станом на 11 січня 12 шкіл Кіровоградської області долучитися до безкоштовного сервісу електронних журналів і щоденників E-Journal. Вчителі вже створили 755 електронних журналів.

Про це повідомила заступниця директора департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко.
«До E-Journal область долучилася торік наприкінці грудня. Наразі сервіс працює у режимі дослідної експлуатації. Також його постійно вдосконалює Інститут освітньої аналітики», – зазначила Ельза Лещенко.
Заступниця директора департаменту пояснила, проект покликаний спростити документообіг для шкіл і посилити комунікацію між учителями, батьками й учнями з питань оцінювання знань, змін у розкладі занять та відвідування дітьми школи.
Проект не є обов’язковим для освітніх закладів. Рішення про участь школи приймають самостійно.
Разом із тим окремі школи міст Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Знам’янки вже мали досвід попередніх років із впровадження електронних журналів на інших електронних платформах, таких як «Нові знання», «Єдина школа», «Моя школа», «Google Classroom».
У Кіровоградській області функціонує 310 шкіл і 196 філій.
E-Journal – це державна розробка, над якою працювала команда Міністерства освіти і науки України. Система скоротить обсяг бюрократичної роботи та буде адаптована до будь-яких гаджетів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here