ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗАКРИТТЯ ДВІ ШКОЛИ І ЧОТИРИ САДОЧКИ. А ВЛАДІ «ПО БАРАБАНУ»

Після трагічних подій у одеському таборі «Вікторія», коли у вогні загинуло кілька дітей, в усіх дошкільних, шкільних та позашкільних закладах пройшли ретельні перевірки стану пожежної безпеки.

Read more

ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО: «ДІЙ АКТИВНО! ЖИВИ ПОЗИТИВНО!»

Сотні зустрічей із людьми, спілкування у прямих ефірах, десятки проектів, які впроваджує його благодійний фонд, активна робота у Верховній Раді, а головне – велика дружна сім’я.

Read more

БЛАГОДІЙНІ КУХНІ, ЩО НАВЧАЮТЬ

Другого листопада в Знам’янському дитячому будинку-інтернаті ІІ-ІІІ-ІV профілю відбулося відкриття двох тренінгових кухонь.

Read more

КІРОВОГРАДЩИНА — ЛІДЕР ІЗ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА З РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

Кіровоградська область першою в Україні з нуля збудувала сільську амбулаторію. Відтак жителі Протопопівки Приютівської громади Олександрійського району з дня на день матимуть можливість отримувати якісну медичну допомогу у сучасних умовах.

Read more

СЕРГІЙ ТАРУТА: ПРО ДОНБАС, ГАЗ ТА ПОВАГУ ДО КОЖНОГО

В інформаційному просторі було багато припущень щодо об’єднання політичної партії «Основа» з «Опозиційним блоком» чи партією «За життя».

Read more

НАЙВАЖЧЕ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ — ПЕРЕЖИТИ ЗИМУ

На жаль, тих, хто втратив дах і родинне коло, не меншає. Їх можна побачити біля сміттєвих баків або збираючих пляшки і все те, що можна поміняти на гроші. Вони – беззахисні і нерідко стають об‘єктами образ з боку тих же дітей, хоча, на думку їх батьків, самі становлять загрозу.

Read more

ІННА БОГОСЛОВСЬКА: ПРІРВУ НЕДОВІРИ МІЖ ГРОМАДЯНАМИ ТА ВЛАДОЮ СЛІД ПОДОЛАТИ

Наразі в Україні – час змін. Все більше обертів набирають реформи у різних сферах суспільного життя: в медицині, адміністративно-територіальному устрої, освіті.

Read more

СЕМЕН ШЕМЕНА — ЧЕКІСТ, ЯКИЙ ЗАЛИШАВСЯ ЛЮДИНОЮ

Тривалий час я вагався, а чи варто взагалі розповідати про кадрового співробітника органів Держбезпеки СРСР генерал-майора Семена Івановича Шемену (1903-1965). Зрозуміло, що ставлення до таких персон нині, коли ми знаємо правду про злочини комуністичного режиму, однозначно негативне.

Read more

«ОСІННІ ЗЕРНА» ЗАСІЯНІ НА ДОБРО

Незабутні враження від перебування на Бобринецькій землі, де пройшов шостий обласний фестиваль журналістів, надовго залишаться в пам‘яті його учасників. Стало вже доброю традицією щоосені з‘їжджатися  колегам по гострому перу в одному з районів.

Read more

«ТАЄМНИЦІ БАЙГОРОДА ЮРІЯ ЯНОВСЬКОГО»

Під такою назвою нещодавно побачила світ нова книга видавництва «Імекс – ЛТД». За жанром це літературно-історична розвідка, над якою кілька років поспіль працював значний колектив авторів.

Read more
1 2 3 73