II ЕТАП КОНКУРСУ З ВІДБОРУ АДВОКАТІВ, ЯКІ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДЛЯ НАДАННЯ БВПД НА КІРОВОГРАДЩИНІ, ЗАВЕРШЕНО

0
1705
views

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», 22 січня 2019 року, відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«До другого етапу конкурсу (індивідуальної співбесіди) було допущено 10 адвокатів. Сьогодні комісія оцінювала конкурсантів за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги», – підкреслила Олена Шишкарьова, голова конкурсної комісії.

Засідання конкурсної комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, відбулося на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.

Результати конкурсного відбору адвокатів будуть оприлюднені до 11 лютого 2019 року.

Нагадуємо, адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here