ПРИЮТІВСЬКА ОТГ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ «МАЛІ МІСТА – ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ»

0
307
views

Уряд затвердив переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», які реалізуються у 2019 році.  50 мільйонів гривень   розділять між собою 74 громади, проекти яких стали переможцями – повідомляє  Кіровоградське РВ АМУ.

Експертний відбір відбувався у два етапи – спочатку на відкритому конкурсі були відібрані проекти за змістовою частиною, а далі – проходили захисти проектів в Міністерстві культури України. До складу Експертної ради, затвердженого Наказом Мінкульту, увійшли Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та експерт з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова.

Проект поданий від Приютівської ОТГ  «Ярмарок крафтових виборів» у селі Войнівка здобув перемогу у номінації «Середні проекти», яка передбачає фінансування від 250 тисяч до 1 мільйона гривень.

Нагадаємо, у 2018 році пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here